Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Formy płatnośći

Przelew zwykły

Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji płatności przelewem zwykłym zostanie wysłany do Państwa e-mail z numerem naszego konta, danymi do przelewu oraz numerem zamówienia , prosimy o wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu co ułatwi i przyśpieszy proces identyfikacji wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymacie Państwo informację o wpłynięciu przelewu i realizacji zamówienia. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności nie ponosicie Państwo w tym przypadku żadnych dodatkowych kosztów.

Dane do przelewu:

 

Numer konta do wpłat: 46 1160 2202 0000 0002 6652 5906SWIFT: BIGBPLPWNasz bank: Bank Millennium S.A.

 

 

 

Pobranie

Przy płatności za pobraniem należność za zamówienie regulujecie Państwo kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Uwaga maksymalna kwota pobrania nie może przekroczyć 20000,00 PLN . Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 5000,00 PLN zastrzegamy sobie prawo do pobrania zaliczki w wysokości 10% wartości zamówienia.

 

 

Karta kredytowa/płatnicza

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.Transakcje obsługiwane przez Dotpay zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

 

 

Przelew internetowy

Transakcje obsługiwane przez "Dotpay.pl" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Płatność ratalna

Dzięki współpracy z mBankiem, możemy Państwu zagwarantować dogodny system ratalny jako źródło finansowana zakupionych u nas towarów. Raty w naszym sklepie są dostępne dla zamówień o wartości minimum 300 zł. Aby skorzystać z tej opcji, prosimy wybrać tę formę płatności podczas składania zamówienia.

ul. Towarowa 67 | 84-230 Rumia | woj. pomorskie
Chat impresje24.pl
Napisz do nas!
pixel