Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dostawa

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Nasze towary dostarczamy do Polski, a także do innych krajów europejskich. Szczegółowy wykaz krajów, do których możliwa jest wysyłka towaru znajduje się poniżej. Dostawa realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem firmy DPD. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

Zamówione towary możemy wysłać również do następujących krajów: Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksembourg, Malta, Monako, Niemcy, Portugalia, Szwajcaria, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Łotwa.

 

W przypadku wysyłki towarów do jednego z powyższych państw, koszt dostawy wynosi 99 zł w przypadku przesyłek standardowych i 500 zł w przypadku przesyłek gabarytowych (powyżej 50 kg).

 
KOSZTY DOSTAWY DO POLSKI:
 
W przypadku  przedpłaty:
 
  • Kurier - 18.80 zł, czas dostawy 1-2 dni robocze 

W przypadku płatności za pobraniem:

Kurier - 24.80 zł, czas dostawy 1-2 dni roboczych

W przypadku towarów  gabarytowych, na przykład krzesła i fotele :

Kurier 49 zł, czas dostawy 1-2 dni robocze

Pobranie 55 zł , czas dostawy 1-2 dni robocze

  • W przypadku przesyłek wielkogabarytowych np. duże regały , komody . Meble są wysyłane na palecie cena 139 zł ,pobranie 149 zł.

 

Przy zamówieniu większej ilości mebli jednostkowe koszty wysyłki mogą ulec zmniejszeniu.
Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską DPD

Kurierzy dostarczający paczki wielkogabarytowe mają obowiązek wydać towar z auta w miejscu dostawy; nie mają obowiązku wnosić towaru do domu klienta.

 

W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są  w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie.

O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

 

Czas realizacji zamówienia:

1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.

2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.

3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 1-3 dni roboczych liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 3-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Impresje24 G.Philips S.K zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.

4. W przypadku płatności ratalnej czas otrzymania zamówienia wydłuża się o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. 


ul. Towarowa 67 | 84-230 Rumia | woj. pomorskie
Chat impresje24.pl
Napisz do nas!
pixel