Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolory

( ilość produktów: 281 )

Sam wygląd oraz styl umeblowania nie są wystarczające, aby nadać wnętrzom Twojego domu idealnych kompozycji. Równie istotne są kolory mebli, które znajdą się w Twoim domu, aby cieszyć oko. Ze względu na wręcz nieograniczoną liczbę stylów, które mogą występować we wnętrzach, koniecznym jest dostarczenie odpowiedniego wyboru barw, które mają zagościć na akcesoriach w domu. Stąd tez kolorystyka mebli, którą udostępniamy w naszym sklepie impresje24.pl — jest bardzo szeroka, tak aby każdy mógł wybrać coś, co będzie świetnie zlewało się z wyglądem jego domu lub mieszkania. Oferujemy wybór kolorów od najprostszych, tworzących podstawę do tworzenia dalszych barw, czyli od czerwonego, żółtego i niebieskiego, do nieco bardziej wysublimowanych, jak na przykład ecru.

Jakie kolory najlepiej wybrać do swoich pomieszczeń?

W naszym sklepie podzieliliśmy meble oraz akcesoria meblowe także według kolorów, którymi zostały pokryte lub ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. W ten oto sposób dostępnych jest 27 różnych odcieni i barw, spośród których można wybierać akcesoria oraz umeblowanie. Z tego względu łatwo odnajdziesz meble w kolorach ciepłych, jak i zimnych – wszystko zależne od Twoich preferencji.

Kolory ciepłe — czemu warto się na nie zdecydować?

Kolory ciepłe to tradycyjne określenie na barwy, które na ich palecie są przesunięte w stronę czerwieni. Spośród tych barw w naszym sklepie dostępne są takie kolory, jak brąz, bordo, czerwień, złoty, żółty, kremowy, jasnozielony, czy pomarańczowy, jak i wiele innych. Meble w wymienionych kolorach będą idealne do podkreślenia rodzinnego charakteru miejsca, w którym będą umieszczone. Stąd też idealnie będą wyglądały na kredensach, lustrach, stołach, czy sofach, które mają zostać umieszczone w takich pomieszczeniach jak kuchnia, jadalnia czy salon, które mają także dodatkowy element, jakim jest kominek, piec kaflowy, czy koza. Pięknie będą się prezentować w miejscach takich jak dziecięce sypialnie i pokoje, gdyż zapewniają poczucie bezpieczeństwa, ciepła i komfortu.

Kolory zimne — czym urzekają?

Kolory zimne to subiektywne określenie na barwy, które skierowane są w stronę fioletu w widmie barw. Należą do nich takie kolory jak grafitowy, granatowy, niebieski, biały czy szary – wszystkie wymienione kolory oraz wiele innych znajdziesz w naszym sklepie, na oferowanych przez nas meblach. Umeblowanie we wskazanych kolorach idealnie spełni się w miejscach o zastosowaniu sanitarnym, jak na przykład łazienki, toalety czy minimalistycznie urządzony salon. Kolory te nie powodują poczucia przytłoczenia oraz nie powodują wizualnego efektu przepełnienia pomieszczeń. Zimne kolory mebli są często spotykane we wnętrzach skandynawskich.

Symbolika kolorów

Dzięki podziałowi, który przyjęliśmy, będziesz mógł dobrać umeblowanie z podziałem na symbolikę wyrażoną przez kolor, w którym występuje. Kolorystyka mebli sprawi, że oddasz wiele ukrytego przekazu. W ten sposób bielą oddasz czystość, co będzie idealne do holu wejściowego do Twojego domu, np. na szafie na kurtki. Brązem wskażesz na naturę i użyteczność, stąd ten kolor jest polecany dla stołów i biurek, które umieścisz w kuchni czy w pokoju dziecięcym. Zabawę, aktywność i jowialność oddasz przez pomarańczowy kolor pokrywający meble służące do wypoczynku w Twoim domu. Więcej o poszczególnych kolorach oddaliśmy w opisach.

ul. Towarowa 67 | 84-230 Rumia | woj. pomorskie
Chat impresje24.pl
Napisz do nas!
pixel